Kontroler surowca drzewnego

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie surowca oraz materiałów drzewnych na magazyn,
  • Bieżącą kontrolę jakości i ilości przyjmowanego surowca,
  • Rejestrację oraz sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowca drzewnego,
  • Sporządzanie protokołów reklamacyjnych na podstawie protokołu niezgodności,
  • Kontrolę rozładunku i załadunku surowca,
  • Czynny udział w inwentaryzacji stoków magazynowych.

Kwalifikacje

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Znajomości obsługi komputera oraz systemu Ms Office,
  • Umiejętności organizacyjnych,
  • Dyspozycyjności,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży drzewnej lub leśnej.

Dodatkowe informacje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy;
  • 30 minutową płatną przerwę w pracy;
  • Dostęp do prywatnej opieki medyczne;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • 15% rabat w sklepach IKEA;
  • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS;
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW;
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju;
  • Praca w systemie zmianowym (6:30-14:30,11-19).