Darbų saugos koordinatorius (-ė)

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Darbe Tu būsi atsakingas (-a) už:

- Darbuotojų saugos ir sveikatos vidinės kontrolės organizavimą
- Periodinius darbuotojų saugos patikrinimus
- Darbuotojų saugos ir sveikatos vidinių bei išorinių mokymų organizavimą, vedimą
- Dalyvavimą profesinės rizikos vertinimuose, įvykių darbe tyrimuose
- Mašinų bei eismo saugos, ergonomikos vertinimų organizavimą
- Projektų, susijusių su darbų sauga koordinavimą bei įgyvendinimą (žymėjimo, ženklinimo, eismo saugos, ergonomikos)
- Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų rengimą bei savalaikį atnaujinimą

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Domiesi viskuo, kas susiję su sauga darbe, esi motyvuotas (-a) dirbti tokio pobūdžio darbą ir pasiruošęs (-us) mokytis
- Turi labai geras anglų kalbos žinias (raštu ir žodžiu)
- Esi savarankiškas (-a), smalsus (-i) bei bendraujantis (-i)
- Sieki tikslų ir nebijai imtis iniciatyvos
- Turi aukštąjį universitetinį arba koleginį išsilavinimą (inžinierinis išsilavinimas - privalumas)
- Tau yra svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą)
- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi
- Nemokamus pietus
- Kelionės kompensaciją
- Papildomą sveikatos draudimą
- Draudimą 24/7

Atlyginimas nuo 1600 iki 2500 EUR (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų.