Mistrzyni/Mistrz zmianowy

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z  płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą działu/działów i rozwojem zespołu liderów oraz za nadzór i realizację planów produkcyjnych oraz jakościowych.

Kwalifikacje

  •          Umiejętności organizacyjne pracy własnej i zespołu liderów
  •          Nastawienie na dobrą współpracę
  •          Zdolności komunikacyjne (umiejętność udzielania informacji zwrotnej, prowadzenia spotkań itp.)
  •          Otwartość na zmiany
  •          Znajomość procesu produkcyjnego
  •          Znajomość narzędzi z obszaru Lean i Jakości
  •          Znajomość pakietu MS Office
  •          Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  •          Mile widziana znajomość języka angielskiego
  •          Mile widziane doświadczenie liderskie

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę, już od zaraz.
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Codziennie ciepły obiad.
  • Karta Multisport z dofinansowaniem.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą nawet do800 zł.
  • Dodatek świąteczny nawet do 1050 zł.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • 700 zł netto za polecenie znajomego.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych.