Operator linii pakującej

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z  płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

  • obsługa foliarek OCTOMECA i systemów etykietujących LOGOPAK
  • obsługa robotów KUKA
  • nadzór nad systemami wizyjnym

Kwalifikacje

  • znajomość procesu pakowania,
  • znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w obsłudze robotów KUKA z systemem KRC4 – mile widziane,
  • uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, już od zaraz.
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Codziennie ciepły obiad.
  • Karta Multisport z dofinansowaniem.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą nawet do 800 zł.
  • Dodatek świąteczny nawet do 1050 zł.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • 700 zł netto za polecenie znajomego.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych