Pakavimo meistras (-ė)

KEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Šioje pozicijoje Tu būsi atsakingas (-a) už:

- Sklandaus pamainos darbo planavimą bei koordinavimą
- Darbų saugą ir saugos kultūros diegimą
- Dalyvavimą kokybės gerinimo projektuose, kad kiekvieną klientą pasiektų kokybiški baldai
- Komandos darbų organizavimą (pamainoje iki 70 žmonių įskaitant 3 komandų lyderius)
- Pamainos tikslų įgyvendinimą bei rezultatų analizę
- Pakavimo procesų optimizavimą, tobulinimą bei efektyvumų didinimą

Lankstus darbo grafikas: darbas 3 pamainomis, 5 darbo dienos ir laisvi savaitgaliai (1 savaitė - naktį; 1 savaitė – popiet; 1 savaitė - iš ryto)

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Turi >1 metų vadovaujamo darbo patirties gamybinėje įmonėje (darbo patirtis baldų pramonėje - privalumas)
- Suburi komandą savarankiškam bendrų tikslų ir rezultatų pasiekimui
- Turi gerus planavimo ir darbų organizavimo įgūdžius
- Pasižymi orientacija į rezultatą ir greitus sprendimus
- Esi įgijęs (-usi) techninės/inžinerinės srities išsilavinimą (privalumas)
- Gebi sklandžiai dirbti MS Office programomis
- Anglų/Rusų kalbų žinios – privalumas
- Tau yra svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
-  Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą, ekspertinių žinių įgijimą)
- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi
- Nemokamus pietus
- Kelionės kompensaciją
- Papildomą sveikatos draudimą
- Draudimą 24/7

Atlyginimas nuo 2200 EUR (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų