Koordynator ds. zaopatrzenia

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz:
• Przygotowywać i monitorować harmonogramy zakupów materiałów bezpośrednio produkcyjnych w oparciu o plany produkcyjne i zapasy magazynowe zgodnie z procedurami wewnętrznymi.
• Kontaktować się z dostawcami.
• Opisywać faktury zakupu zgodnie z procedurami wewnętrznymi i ich bieżąca weryfikacja.
• Analizować zapasy materiałów, podejmować działania w celu optymalizacji wartości zapasów.
• Rejestrować zamówienia na środki transportu i ich rozliczanie.
• Współpracować z magazynem, działami produkcji, logistyki, finansowym.

Kwalifikacje

Szukamy osoby:
• Komunikatywnej i otwartej na nowe wyzwania i chcącej się rozwijać.
• Ze znajomością j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
• Posiadającej umiejętność samodzielnej pracy, ale też potrafiącej pracować w zespole.
• Ze znajomością środowiska MS Office (szczególnie programu Excel).

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Codziennie ciepły obiad.
  • Karta Multisport z dofinansowaniem.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą nawet do 540 zł.
  • Dodatek świąteczny nawet do 720 zł.
  • Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • 1300 zł brutto za polecenie znajomego.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Koordynator ds. zaopatrzenia”.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.