Profesinės sveikatos specialistas (-ė) / Bendrosios praktikos slaugytojas (-a)

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Darbe Tu būsi atsakingas (-a) už:

- Medicinos punkto licencijos palaikymo veiklą
- Darbuotojų sveikatos patikros organizavimą
- Profesinės rizikos vertinimo įmonėje organizavimą
- Sveikatinimo plano darbuotojams sudarymą ir susijusių veiklų koordinavimą
- Pagal poreikį pirmosios pagalbos suteikimą bei pirmosios pagalbos mokymų darbuotojams organizavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Esi įgijęs (-usi) medicininį slaugos išsilavinimą ir turi galiojančią Bendrosios praktikos slaugytojo (-os) licenciją
- Išmanai darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų nuostatas
- Turi profesinės sveikatos specialisto darbo patirties bei žinai profesinės rizikos vertinimo organizavimo principus (privalumas)
- Pasižymi gerais planavimo ir darbų organizavimo įgūdžiais
- Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
- Tau yra svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi
- Nemokamus pietus
- Kelionės kompensaciją
- Draudimą 24/7
- Papildomą sveikatos draudimą

Darbo užmokestis nuo 1700 Eur (neatskaičius mokesčių)