Specjalista ds. kalkulacji wyrobów

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: IKEA Industry Goleniów, Dział Technologiczny
Jeśli dobrze czujesz się w środowisku Excel, posiadasz analityczny sposób myślenia. Jesteś ciekawy w jaki sposób produkuje się meble,
dołącz do naszego zgranego zespołu!

Na tym stanowisku będziesz:
- Sporządzał kalkulacje kosztów wyrobu oraz ich aktualizacją;
- Uzgadniał dane techniczne i technologiczne niezbędne do wyceny.
- Weryfikował i aktualizował kalkulację produktów równolegle ze zmianami technicznymi i procesowymi.
- Kontaktował się z Działem Inwestycji, Produkcji, Finansów w zakresie oceny możliwości produkcyjnych dla nowych projektów.

Kwalifikacje

Oczekujemy od Ciebie:
- Wykształcenia min. średniego (ekonomiczne/ techniczne).
- Bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego EXCEL.
- Umiejętności sprawnej kalkulacji i analitycznego myślenia.
- Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, zaangażowania, samodyscypliny.
- Świadomości działania operacji mechanicznych i przebiegu procesów produkcyjnych.
- Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację.
- Mile widziane doświadczenie techniczne, znajomość programu Solid Works.
- Mile widziana podstawa znajomości systemu ERP w zakresie tworzenia struktur.

Dodatkowe informacje

  • Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

•    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
•    Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,
•    30 minutową przerwę w pracy,
•    Dostęp do prywatnej opieki medycznej, Karta multisport,
•    Darmowe posiłki
•    15% rabat w sklepach IKEA,
•    Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.
•    Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW
•    Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Specjalista ds. kalkulacji wyrobów”.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 16.01.2022 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.