Magazynier części zamiennych

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność na danym stanowisku wiąże się z:

  • współpracą przy zapewnieniu utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych poprzez wydawanie odpowiednich części;
  • bieżącym raportowaniem przebiegu i wyników pracy;•pracą w informatycznym systemie magazynowym;
  • utrzymywaniem porządku na podległych lokalizacjach magazynowych;
  • odpowiednim oznaczeniem miejsc, na których składowany jest materiał;
  • odpowiednie oznaczeniem palet z materiałem.

Kwalifikacje

 Od kandydata oczekujemy:

  • zdolności manualnych i technicznych;
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, staranności, rzetelności i dokładności;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • gotowości do pracy zmianowej.

Mile widziane:
• wykształcenie techniczne;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
• uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
• znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

•    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
•    Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,
•    30 minutową przerwę w pracy,
•    Dostęp do prywatnej opieki medycznej, Karta multisport,
•    Darmowe posiłki,
•    15% rabat w sklepach IKEA,
•    Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.
•    Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW
•    Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „magazynier części zamiennych”

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14.01.2022 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.