Stażysta w dziale HR

  • Pełny etat

Opis firmy

  • IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z  płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

Wsparcie przy tworzeniu zawartości szkoleń e-learningowych na platformę HR - przerabianie instrukcji na prezentacje PowerPoint a następnie na szkolenie e-learning w formacie SCORM przy użyciu odpowiedniego narzędzia:

  •  Instrukcje głównie z zagadnień technicznych
  •   Kontakt ze wskazanymi osobami w celu ustalenia zakresu szkoleń i formy interakcji w szkoleniach
  •   Tworzenie testów sprawdzających wiedzę po przebytym szkoleniu
  •   Tworzenie ankiet ewaluacyjnych

Kwalifikacje

  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Dobra znajomość narzędzia PowerPoint
  • Komunikatywność
  • Chęć nauki nowych rzeczy, wykazywanie inicjatywy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznych tutoriali (w formie webinarów) w celu nauki obsługi narzędzia do tworzenia formatu SCORM

Dodatkowe informacje

  • Umowa: o dzieło, zlecenie lub staż/praktyka
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatna opieka medyczna