Lider ds. Usprawnień Procesów Biznesowych (umowa na zastępstwo ok. 1,5 roku)

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Chcemy być dobrym przykładem we wszystkich aspektach biznesu, przy czym niezwykle ważni są dla nas pracownicy i zrównoważony rozwój. Dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko, korzystać z zasobów w zrównoważony sposób i wytwarzać więcej za mniej. W ten sposób przyczyniamy się do niskich cen, oferowanych w sklepach IKEA.

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów ogólnozakładowych z obszarów Jakość/ Lean manufacturing

  • mapowanie procesów biznesowych, ich ewaluacja, korekta oraz tworzenie nowych

  • nadzór na procesem kaskadowania celów biznesowych oraz zgodności procesów z globalnym modelem IKEA

  • koordynacja działań z zakresu Lean manufacturing

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 - letnie doświadczenie w obszarze LEAN manufacturing
  • bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi LEAN manufacturing
  • znajomość języka angielskiego (min. B1 – preferowane B2)
  • dobra obsługi pakietu MS Office
  • znajomość standardów zarządzania projektami
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • bardzo dobra umiejętność współpracy i budowania relacji na wszystkich szczeblach organizacji
  • innowacyjność i otwartość na zmiany
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Dodatkowe informacje

Lubisz aktywność fizyczną?
mamy dla Ciebie kartę multisport

Chcesz zadbać o siebie i bliskich?
oferujemy prywatną opiekę medyczną, bogaty program profilaktyki zdrowia, ubezpieczenia grupowe na życie, plan emerytalny

Chcesz się rozwijać?
u nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, kursy językowe, dofinansowanie nauki, możliwość awansu

Lubisz zakupy?
u nas za zakupy w IKEA zapłacisz znacznie mniej (zniżka pracownicza)

Chcesz mieć chwilę dla siebie?
gwarantujemy płatną przerwę i smaczne obiady

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 06.12.2021 roku