GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė)

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ar norėtum prisidėti prie šios vizijos?

Įmonei prasiplėtus ir įdiegus modernias gamybines linijas kviečiame prisijungti gamybos Operatorius (-es).

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

- Sklandaus gamybinio proceso užtikrinimą valdant automatinius ir kompiuterizuotus įrengimus (HOMAG, BIESSE, KOCH ir kt.);
- Gaminamų detalių kokybės užtikrinimą remiantis kokybės standartu;
- Įrengimo techninės dalies užtikrinimą bendradarbiaujant su techninės komandos nariais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Esi įgijęs (-usi) darbo patirties dirbant su automatiniais ir kompiuterizuotais gamybiniais įrenginiais;
- Turi techninės srities žinių ir gebi suprasti brėžinius;
- Nori mokytis ir dalintis turimomis žiniomis.

- Darbas pamainomis po 8 val., 5 darbo dienos per savaitę.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą, ekspertinių žinių įgijimą);
- Nemokamą maitinimą;
- Nemokamą atvykimą į darbą įmonės transportu (Marijampolės ir Vilkaviškio kryptys);
- Draudimą 24/7;
- Papildomą sveikatosdraudimą.

- Atlyginimas nuo  EUR 1280 iki 2100 EUR (neatskaičius mokesčių), priklausomai nuo Operatoriaus kvalifikacijos;
- Nuo 1050 EUR (neatskaičius mokesčių) Mokinio pozicija.

Norite pajusti visus tarptautinės kompanijos privalumus? Kviečiame drąsiai ir aktyviai kandidatuoti!