GAMYBOS MEISTRAS (-Ė)

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

IKEA Industry Lietuva Baldų gamykloje yra daugiau nei 30 skirtingų įrengimų, kurie apimą svarbiausius procesus: pjovimą, vilkimą, gręžimą, briaunavimą bei pagamintų detalių pakavimą. Nauja Lengvo surinkimo (angl. Easy Assembly) technologija leidžia būti išskirtiniais ir didžiuotis tuo, ką gaminame.

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

  • Sklandaus gamybinio proceso planavimą, koordinavimą bei užtikrinimą;
  • Komandos darbų organizavimą (komanda iki 30 žmonių);
  • Pamainos tikslų įgyvendinimą bei rezultatų analizę;
  • Darbų saugos užtikrinimą pamainoje;
  • Gamybinių procesų optimizavimą, tobulinimą bei gamybos efektyvumų didinimą;
  • Kokybės reikalavimų, keliamų gamybos procesui ir produkcijai, užtikrinimą;

Lankstus darbo grafikas: 3 pamainos/5 darbo dienos ir laisvi savaitgaliai (1 savaitė - iš ryto; 1 savaitė - naktį; 1 savaitė - popiet).

Reikalavimai

Mes tikimės kad Tu:

  • Turi vadovaujamo darbo patirties gamybinėje įmonėje (darbo patirtis baldų pramonėje - privalumas);
  • Esi įgijęs (-usi) techninės/inžinerinės srities išsilavinimą (privalumas);
  • Gebi suburti savarankiškas komandas bendrų tikslų ir rezultatų pasiekimui;
  • Turi gerus planavimo ir darbų organizavimo įgūdžius;
  • Gebi greitai reaguoti ir efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Tau yra svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • Modernų požiūrį į darbuotoją;
  • Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių;
  • Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi;
  • Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą);
  • Nemokamus pietus;
  • Kelionės kompensaciją;
  • Draudimą 24/7;
  • Papildomą sveikatos draudimą.

Dirbdamas (-a) pas mus pamatysi daugybę skirtingų technologijų, praplėsi savo įgūdžius, nustatysi kryptį ir paliksi asmeninį pėdsaką savo kompetencijos srityje.

Atlyginimas nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių (galutinis sutartas atlyginimas priklausys nuo turimų kompetencijų ir patirties).