Pracownik działu BHP, umowa na zastępstwo

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z  płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP, pracę zgodną z wartościami IKEA oraz zasadami ZSZ, a także budowanie kultury BHP.

Kwalifikacje

       Wykształcenie w obszarze BHP – ukończone lub w trakcie nauki

      Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

       Otwartość na pracę zespołową i rozwojową w obszarze BHP

        Zdolności komunikacyjne

        Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Dodatkowe informacje

  • ·Możliwość odbycia stażu praktycznego bezpośrednio po studiach
  • Doświadczenie zawodowe dające możliwość dalszego rozwoju w dziale BHP
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Plan emerytalny
  • Możliwości rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego