Magazynier narzędzi

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Opis stanowiska

To czekamy na Ciebie i liczymy, że zaangażujesz się w:

·         bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy;

·         pracę w informatycznym systemie magazynowym (M3, Qlikview);

·         utrzymywanie porządku na podległych lokalizacjach magazynowych;

·         odpowiednie oznaczenie miejsc, na których składowane są narzędzia.

Kwalifikacje

Jeśli…

·         posiadasz zdolności manualne i techniczne;

·         posiadasz uprawnienia na wózek widłowy;

·         potrafisz dobrze zorganizować sobie pracę, wykonujesz ją z zaangażowaniem i starannością;

·         potrafisz pracować zarówno indywidualnie jak i w zespole;

·         potrafisz czytać dokumentację techniczną;

·         akceptujesz możliwość pracy zmianowej.

A dodatkowo…

·         masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę;
  • Wsparcie i możliwość rozwoju;
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy;
  • 30 minutową przerwę w pracy;
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej;
  • Darmowe posiłki;
  • Karta multisport;
  • 15% rabat w sklepach IKEA;
  • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS;
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, to aplikuj na adres: [email protected]

z dopiskiem „Magazynier narzędzi”. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 08.10.2021 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.