Automatizálási technikus

Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy tökéletes otthont teremthessünk. Elképzelésünk, hogy szebb hétköznapokat teremtsünk az emberek többsége számára.

Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 41 termelési egységgel rendelkezik 10 országban, és közel 19 000 munkatársat foglalkoztat.

Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 500 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

Állás leírása

  • Termelőgépek és berendezések karbantartásának támogatása
  • Felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása
  • A karbantartó kollégák szakmai támogatása
  • Automatizálási feladatok támogatása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, végrehajtásban történő részvétel
  • Diagnosztikai mérések elvégzése
  • Biztonsági mentések készítése (PC; PLC; HMI; Drive)

Képzettség

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • PLC vezérlések és hajtásszabályzók ismerete
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Szervo és frekvenciaváltós hajtások és vezérlők ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
  • Nagyfokú megbízhatóság, szabálykövetés
  • Előny: releváns szakmai tapasztalat, robot üzemeltetésben szerzett tapasztalat (ABB), Codesys környezetben szerzett tapasztalat, Angol nyelvtudás

További információk

Ezeket tudjuk nyújtani neked, hogy jól érezd magad:

- versenyképes alapbér mellé, mozgóbér, utazási támogatás, étkezési hozzájárulás

- olyan csapatot akik befogadnak és készségesen betanítanak

- vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még

- odafigyelést az egészségedre, amit gyümölcsnappal támogatunk

- pénzjutalmat  ötleteidért, illetve év végén a hűségedért

Adatvédelmi irányelvek