Operator maszyn tartacznych

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Tartak IKEA Industry Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Operator maszyn tartacznych
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
• Obsługę maszyn i narzędzi tartacznych
• Dbanie o jakość produktu
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu
• Pomoc przy pracach na linii produkcyjnej

Kwalifikacje

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Praktyczną wiedzę w obsłudze maszyn ( mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
  • Umiejętność budowania relacji w zespole
  • Entuzjazm i dynamikę w działaniu
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • Dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • Zniżkę na zakupy w sklepach IKEA
  • Płatną przerwę i posiłek.