Specjalista ds. Lean Manufacturing

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. Działamy w Goleniowie w ramach Dywizji IKEA Solid Wood West. Zatrudniamy około 1000 osób. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Najbliższe otoczenie również nie jest nam obojętnie, dlatego z wielkim zaangażowaniem wspieramy naszą goleniowską społeczność.

Opis stanowiska

Główne zadanie dla tego stanowiska to rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia zgodnie z filozofią Lean Manafucturing, analiza i optymalizacja procesów oraz wspieranie i wdrażanie rozwiązań minimalizujących straty na obszarze.

Kwalifikacje

Jeżeli:

  • Pasjonujesz się Lean Manufacturing
  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu wydarzeń Kaizen
  • Znasz narzędzia do rozwiązywania problemów
  • Nie potrafisz bezczynnie przejść obok, gdy coś działa nie tak jak powinno
  • Rozumiesz i chcesz pracować w autonomicznych zespołach
  • Chcesz mieć realny wpływ na środowisko pracy
  • Chcesz brać udział we wdrażaniu produktów i uruchamianiu inwestycji
  • Potrafisz pracować projektowo
  • Potrafisz dostosować sposób komunikacji w zależności od odbiorców (prezentacje, szkolenia)
  • Z łatwością komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś mobilny(a) i chętny(a) do podróży i benchmarkingu
  • Twoje wartości są zbieżne z wartościami IKEA Industry

W przypadku, gdy na większość pytań odpowiedziałeś(-aś) twierdząco, to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu Lean.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę;
  • Wsparcie i możliwość rozwoju;
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy;
  • 30 minutową przerwę w pracy;
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej;
  • Darmowe posiłki;
  • Karta multisport;
  • 15% rabat w sklepach IKEA;
  • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS;
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Specjalista LEAN"

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.