ŠALTKALVIS - REMONTININKAS

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

 - Gamybinių įrengimų mechaninių gedimų nustatymą ir šalinimą;

- Gedimų analizę ir priemonių, jiems išvengti, numatymą;

- Profilaktinę įrengimų priežiūrą bei pasikartojančių gedimų prevenciją;

- Pasiūlymų pateikimą dėl atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų užsakymo.

Reikalavimai

Mes tikimės kad Tu:

- Turi patirties dirbant mechanikos srityje;

- Turi techninės srities žinių apie gamybinius įrengimus (privalumas);

- Supranti ir gebi naudotis technine dokumentacija;

- Gebi atlikti smulkius suvirinimo darbus;

- Esi iniciatyvus (-i), gali pasiūlyti naujų idėjų bei nori kartu mokytis ir tobulėti.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;

- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi;

- Nemokamus pietus;

- Papildomą sveikatos draudimą;

- Draudimą 24/7.

Atlyginimas nuo 1320 €/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausomai nuo turimos kvalifikacijos ir patirties).