PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

  • Visa darbo diena

Bendrovės aprašymas

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

- Investicinių statybos ir kitų projektų planavimą bei koordinavimą;

- Projektinės dokumentacijos rengimą;

- Projektų biudžetų planavimą, sąmatų ruošimą;

-  Projektų įgyvendinimo grafikų, biudžetų ir atliekamų darbų kokybės kontrolę;

- Ataskaitų, techninių užduočių bei kitos dokumentacijos rengimą, derinimą su atsakingomis valdžios institucijomis;

- Rangovų paiešką darbų vykdymui bei jų darbo kokybės kontrolę;

- Statinių konstrukcijų techninę priežiūrą, einamojo remonto organizavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės kad Tu:

- Turi aukštąjį inžinerinės srities išsilavinimą;

- Esi įgijęs (-usi) statybos ar kitų inžinerinių projektų valdymo patirties;

- Gebi analizuoti techninę projektų dokumentaciją;

- Turi patirties dirbant su subrangovais;

- Gebi sklandžiai naudotis MS Office programomis (patirtis dirbant grafinio projektavimo sistemomis AutoCAD ar analogiškomis programomis – privalumas);

- Turi geras anglų k. žinias;

- Tau svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą);
- Nemokamus pietus;
- Kelionės kompensaciją;
- Draudimą 24/7.

Mes ieškome žmogaus, kuris puikiai įgyvendina ir didžiuojasi efektyviai atlikdamas užduotis ir projektus. Dirbdamas (-a) pas mus pamatysi daugybę skirtingų technologijų, praplėsi savo įgūdžius, nustatysi kryptį ir paliksi asmeninį pėdsaką savo kompetencijos srityje.

Atlyginimas nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausomai nuo turimos kvalifikacijos ir patirties).

Privatumo politika