AUTOMATIKAS

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ar norėtum prisidėti prie šios vizijos?

Įmonei prasiplėtus ir įdiegus modernias gamybines linijas prie Techninės tarnybos kviečiame prisijungti Automatiką.

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

- Gamybinių įrenginių elektrotechnikos ir automatikos priežiūros vykdymą, remontą ir montavimą;
- Operatyvų įrenginių gedimų paiešką bei nustatytų problemų šalinimą;
- Elektros ir automatikos įrenginių profilaktinę priežiūrą bei pasikartojančių gedimų prevenciją;
- Automatikos valdiklių ir elektros variklių valdymo dažnių keitiklių patikrą, keitimą, derinimą bei programavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Turi patirties dirbant Automatikos srityje;
- Turi geras žinias apie elektros ir automatikos įrenginių veikimo principus: elektrinių schemų skaitymas, PLC programos supratimas;
- Gali dirbti pamaininiu, 3-jų pamainų darbo grafiku;
- Esi įgijęs patirties elektros įrenginių montavimo srityje;
- Turi gerus anglų k. įgūdžius (privalumas).

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą, ekspertinių žinių įgijimą);
- Nemokamą maitinimą;
- Kelionės kompensaciją;
- Draudimą 24/7;

- Atlyginimas nuo 2000 EUR (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo turimos patirties ir įgūdžių.

Nori pajusti visus tarptautinės kompanijos privalumus? Kviečiame drąsiai ir aktyviai kandidatuoti!