Specjalista ds. HR

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. Działamy w Goleniowie, zatrudniamy około 1000 osób. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Najbliższe otoczenie jest dla nas również ważne, dlatego z wielkim zaangażowaniem wspieramy naszą lokalną społeczność.

Opis stanowiska

Jako dział HR wspieramy organizację w tworzeniu GREAT PLACE TO WORK w oparciu o wartości IKEA.

Czekamy na Ciebie i liczymy, że zaangażujesz się w:

  • obsługę pracowników w ramach programu opieki medycznej i innych benefitów pracowniczych,
  • obsługę benefitów zgodnie z wewnętrznymi procedurami (zamówienia, opis faktury, rozliczenie),
  • bieżące kontakty i współpracę z agencjami pracy,
  • przygotowywanie skierowań na badania lekarskie,
  • wspieranie i koordynowanie projektów szkoleniowych online i stacjonarnych,
  • opracowywanie analiz, raportów i prezentacji,
  • działania employer brandingowe,
  • wpieranie menedżera HR w zakresie bieżących projektów.

    Kwalifikacje

    Jeśli:

    • jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i nie boisz się wyzwań,
    • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację,
    • sprawnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
    • posiadasz prawo jazdy kat. B,
    • a dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze HR.

    Dodatkowe informacje

    Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

    • Umowę o pracę;
    • Wsparcie i możliwość rozwoju;
    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy;
    • 30 minutową przerwę w pracy;
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej;
    • Darmowe posiłki;
    • Karta multisport;
    • 15% rabat w sklepach IKEA;
    • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS;
    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW.

    Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Specjalista HR"

    Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.