Operator/-ka linii pakowania w Tartaku

  • Pełny etat

Opis firmy

Aktualne informacje nt. Naszej firmy znajdziesz tu www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę linii pakowania tarcicy,
  • wprowadzanie parametrów do programu sterującego linią adekwatnie do pakowanego materiału
  • uzupełnianie dokumentacji.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • sprawności manualnej,
  • odpowiedzialności,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z surowcem drzewnym.

Dodatkowe informacje

Lubisz aktywność fizyczną?
mamy dla Ciebie kartę multisport

Chcesz zadbać o siebie i bliskich?
oferujemy prywatną opiekę medyczną, bogaty program profilaktyki zdrowia, ubezpieczenia grupowe na życie, plan emerytalny

Chcesz się rozwijać?
u nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, kursy językowe, dofinansowanie nauki, możliwość awansu

Lubisz zakupy?
u nas za zakupy w IKEA zapłacisz znacznie mniej (zniżka pracownicza)

Chcesz mieć chwilę dla siebie?
gwarantujemy płatną przerwę i smaczne obiady

Brzmi ciekawie?

Prześlij swoją aplikacje

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko Operator linii pakowania w IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Orli (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"