Magazynier (Magazyn części zamiennych)

  • Pełny etat

Opis firmy

Aktualne informacje nt. Naszej firmy znajdziesz tu www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

przyjmowanie oraz kontrolę dostaw,

kompletowanie paczek do wysyłki,

wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

wydawanie towaru,

realizację powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej,

utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

dbałość o wyposażenie.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy:

wykształcenia średniego technicznego,

doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej,

posiadania uprawnień i doświadczenia w obsłudze wózka;

posiadania umiejętności obsługi komputera (MS Office, Outlook);

samodzielności  i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów

dokładności, uczciwości i odpowiedzialności

komunikatywności i otwartości na współpracę z innymi działami i firmami zewnętrznymi

Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie?