Operator

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku wiążą się z:

  • ustawianiem maszyny i jej bieżącą obsługą,
  • dbaniem o prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
  • kontrolowaniem jakości produkowanych wyrobów,
  • wykonywaniem samokontroli na stanowisku pracy,
  • raportowaniem pracy maszyny,
  • utrzymaniem właściwego stanu technicznego maszyn

Kwalifikacje

O Tobie:

  • jesteś osobą, dla której bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze,
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną,
  • potrafisz obsługiwać przyrządy pomiarowe,
  • obsługa komputera nie jest Ci obca,
  • masz entuzjastycznie nastawienie do pracy w zespole i potrafisz pracować samodzielnie,
  • chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Darmowy transport - kierunek Nowogard i Maszewo
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową
  • Wczasy pod gruszą nawet do 540 zł
  • Dodatek świąteczny nawet do 720 zł
  • 30 minutową przerwę w pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • Codziennie ciepły obiad
  • Karta Multisport z dofinansowaniem
  • 15% rabat w sklepach IKEA
  • Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę
  • 1300 zł brutto za polecenie znajomego
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju
  • Stawka godzinowa na start 22,50 brutto.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Produkcja"

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.