Elektryk- Automatyk

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych,
  • Utrzymanie w stanie sprawności układów elektrycznych i automatycznego sterowania,
  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,
  • Obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S7),
  • Współpraca z serwisami zagranicznymi,
  • Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i automatyki,
  • Definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji i napraw maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu,
  • Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie.

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa),
  • Uprawnień elektrycznych SEP (Gr 1 E min do 1kV),
  • Znajomości języków programowania (Siemens - STEP7),
  • Znajomość automatyki przemysłowej oraz swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikacji ,
  • Mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD,
  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • Dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • Zniżkę na zakupy w sklepach IKEA
  • Płatną przerwę i posiłek.