Elektryk

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Utrzymanie oraz okresowe naprawy napędów sterujących, przełączników oraz innych urządzeń
  • Usuwanie blokad, tworzenie nowych instalacji
  • Utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego
  • Realizację planowanych przeglądów i wdrażanie działań prewencyjnych
  • Uczestniczenie przy uruchomieniu i optymalizacji pracy nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • Utrzymanie pełnej sprawności maszyn, sieci energetycznych, narzędzi i przyrządów
  • Wsparcie wydziałów produkcyjnych przy obsłudze maszyn i urządzeń
  • Aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego kierunkowego
  • Uprawnienia SEP do 1 kW (G1 E, mile widzianae uprawnienia G2 E)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MsOffice)
  • Gotowości i chęci do nauki w zakresie automatyki przemysłowej
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • Dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • Zniżkę na zakupy w sklepach IKEA
  • Płatną przerwę i posiłek.