Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Orla, podlaskie, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Aktualne informacje nt. Naszej firmy znajdziesz tu www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz:

Odpowiedzialny za dokumentację z zakresu gospodarki wodnej ściekowej, odpadowej (baza BDO) zgodnie z aktualnym stanem prawnym i wewnętrznymi wymaganiami

Dokonywał analiz i ocen zgodności działalności firmy w obszarze ochrony środowiska z aktualnymi standardami

Raportował zagadnienia z podległego obszaru

Uczestniczył w kontrolach zewnętrznych i audytach wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska

Odpowiedzialny za działania na rzecz zwiększenia świadomości środowiskowej pracowników

Współpracował z różnymi działami w firmie w tym wspierał swój dział w zakresie tematów BHP

Kwalifikacje

Oczekiwane kwalifikacje:

Ukończone studia wyższe techniczne, preferowane o kierunkach związanych z ochroną środowiska lub inżynierią sanitarną.

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z ochroną środowiska w zakładzie przemysłowym.

Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym.

Biegła obsługa komputera w zakresie MS Windows oraz MS Office.

Mile widziane uprawnienia służby BHP

Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie?

Prześlij swoją aplikacje najpóźniej do 25.05.2021.

Filmy do obejrzenia