PRODUKTO INŽINIERIUS (-Ė)

  • Visa darbo diena

Bendrovės aprašymas

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

IKEA Industry Lietuva Baldų gamykloje yra daugiau nei 30 skirtingų įrengimų, kurie apimą svarbiausius procesus: pjovimą, vilkimą, gręžimą, briaunavimą bei pagamintų detalių pakavimą. Nauja Lengvo surinkimo (angl. Easy Assembly) technologija leidžia būti išskirtiniais ir didžiuotis tuo, ką gaminame.

Darbo aprašymas

Būsi atsakingas už:

- Sėkmingą naujų gaminių įdiegimo procesą;
- Esamų gaminių, medžiagų bei technologijų analizę, tobulinimą bei pakeitimų įgyvendinimą gamybos procesuose;
- Naujų bei esamų gaminių optimalių medžiagų parinkimą;
- Gaminių savikainos skaičiavimus;
- Gamybinių brėžinių bei pakavimo schemų ruošimą;
- Teisingos informacijos pateikimą į apskaitos programą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Turi aukštąjį ar aukštesnįjį techninės srities išsilavinimą;
- Turi patirties naujų gaminių ar procesų diegime (privalumas);
- Gebi analizuoti techninę produkto dokumentaciją bei rasti ir pasiūlyti geriausius sprendimus;
- Sklandžiai dirbi Excel programa bei žinai, kaip dirbti su Solidworks ar AutoCAD programomis (privalumas);
- Turi geras anglų k. žinias.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą);
- Nemokamą maitinimą;
- Kelionės kompensaciją;
- Draudimą 24/7.

Mes ieškome žmogaus, kuris puikiai įgyvendina ir didžiuojasi efektyviai atlikdamas užduotis ir projektus. Dirbdamas (-a) pas mus pamatysi daugybę skirtingų technologijų, praplėsi savo įgūdžius, nustatysi kryptį ir paliksi asmeninį pėdsaką savo kompetencijos srityje.

Atlyginimas nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo turimos kvalifikacijos ir patirties.

Privatumo politika