Lider Zespołu (Prasy LC) umowa na zastępstwo ok. 1,5 roku

  • Pełny etat

Opis firmy

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Podnoszenie efektywności pracy w Zakładzie Lubawa Components poprzez:

  • Zarządzanie zespołem (m.in. prowadzenie spotkań, delegowanie zadań, nadzorowanie matrycy umiejętności)
  • Zarządzanie obszarem (planowanie i organizowanie pracy, aktualizacja tablic zespołowych, raportowanie)
  • IPS (m.in. prowadzenie RCPS, aktualizowanie SOS/WES, motywowanie do wdrażania usprawnień, przezbrajanie linii)
  • Jakość (m.in. inicjacja kalibracji, aktualizacja planów kontroli)
  • BHP (nadzór i promowanie kultury bezpieczeństwa)

Kwalifikacje

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze produkcji
  • znajomość procesów z obszaru Pras oraz narzędzi lean manufacturing i jakość będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu Movex
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność współpracy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i pod presją czasu
  • silna orientacja na cele
  • zdolności przywódcze oraz otwartość na zmiany (warunek konieczny)

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • sprawdzenie się w roli przełożonego – pierwszy krok w karierze menedżerskiej
  • decyzyjność i wpływ na atmosferę i sposób pracy
  • wdrożenie i wsparcie
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • zniżkę na zakupy w sklepach IKEA
  • płatną  przerwę i posiłek, Imprezy pracownicze z nagrodami

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 16.04.2021 roku