Kierownik BHP i ochrony środowiska

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. Działamy w Goleniowie w ramach Dywizji IKEA Solid Wood West. Zatrudniamy około 1000 osób. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Najbliższe otoczenie również nie jest nam obojętnie, dlatego z wielkim zaangażowaniem wspieramy naszą goleniowską społeczność.

Opis stanowiska

Jeśli Bezpieczeństwo Pracy i Ochrona Środowiska są dla Ciebie ważne oraz chcesz realizować się w roli odpowiedzialnej za:
• Obszar bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska oraz PPOŻ.
• Budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości w tym obszarze.
• Zarządzanie podległym zespołem.
• Nadzór nad realizacją wymogów prawnych i korporacyjnych w podległych obszarach i rekomendowanie działań służących poprawie poziomu bezpieczeństwa.
• Wdrażanie strategii BHP, standaryzację procesów i sprawowanie nadzoru we wdrażaniu najlepszych praktyk.
• Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP, ochrony środowiska i PPOŻ, zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami.
• Współpracę z zewnętrznymi organami nadzoru i instytucjami zewnętrznymi.
• Przygotowywanie i analizę raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.
• Przeprowadzanie audytów (w tym audytu IWAY) i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP.

Kwalifikacje

I spełniasz oczekiwania:

  •  Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP. • Znajomość przepisów dotyczących Ochrony Środowiska.
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem BHP w firmie produkcyjnej. • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i wyznaczania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Umiejętność budowania relacji i efektywnego komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji.
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru oraz rozwoju instalacji systemów PPOŻ i Ochrony Środowiska.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

•    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
•    Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,
•    30 minutową przerwę w pracy,
•    Dostęp do prywatnej opieki medycznej, Karta multisport,
•    Darmowe posiłki,
•    15% rabat w sklepach IKEA,
•    Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.
•    Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW
•    Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Kierownik EHS”, w terminie do 30.04.2021 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.