HR Generalist vo výrobnom závode

  • Plný úväzok

Popis spoločnosti

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Popis pracovnej ponuky

Ako HR generalista budete:

  • vystupovať ako primárny kontakt pre pers. záležitosti v závodoch v Trnave a Majcichove (personálna administratíva - budete zabezpečovať podporu vo všetkých krokoch "životného cyklu zamestnancov" od vzniku až po skončenie pracovného pomeru),
  • pripravovať pracovnoprávnu a internú dokumentáciu, kalkulácie, analýzy
  • vystupovať ako kontakt pre externých partnerov, vykonávať audity dodržiavania štandardov IKEA
  • zabezpečovať, organizovať a rozvíjať HR procesy: nábor, výber zamestnancov, vzdelávanie a rozvoj, odmeňovanie a benefity, talent manažment, diverzita, komunikácia,
  • podieľať sa na medzinárodných HR projektoch,
  • aktívna práca v rôznych interných systémoch a programoch.

Kvalifikácia

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore ľudské zdroje výhodou

  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz: B

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • počítačová gramotnosť na dobrej užívateľskej úrovni (práca s rôznymi systémami, MS Office - Word, Excel, PowerPoint),
  • aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom),
  • skúseností z oblasti ľudských zdrojov výhodou,
  • prezentačné zručnosti,
  • skúsenosti s vedením školení výhodou,
  • schopnosť viesť rozhovory, zvládať stresové situácie,
  • tímová orientácia,
  • schopnosť operatívne riešiť každodenné výzvy dynamickej organizácie,
  • aktívne zdieľanie nových nápadov a vytváranie riešení,
  • silné zameranie na ľudí, vynikajúci úsudok, kritické myslenie, analytické zručnosti.

Dodatočné informácie

Nástupná mzda: 1200 - 1600 € (podľa skúseností a zručností)

Doba určitá s možnosťou predĺženia.
Miesto práce: Trnava a Majcichov

Ponúkame Vám:

  • príjemný kolektív, pracovné prostredie a atmosféra
  • možnosť rozvoja
  • 13-ty plat (1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
  • 5 dní dovolenky navyše
  • výhodné stravovanie priamo v závode
  • zľavy na nákupy v IKEA
  • príspevok do penzijného fondu
  • jubilejné odmeny a iné
Zásady ochrany osobných údajov