Lider/ka Zespołu IKEA Industry Zbąszynek (system 3 i 4 zmianowy)

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem produkcyjnym własnego obszaru by osiągnąć jak najlepsze cele stawiane dla zespołu.(tj: BHP, jakościowe, produkcyjne, LEAN efektywnościowe, współpracy,). Wsparcie zespołu kierowniczego (mistrzów, kierowników) w organizacji procesu produkcji.

Kwalifikacje

  • Potencjał liderski (znajomość ról i narzędzi lidera)
  • Umiejętności organizacyjne w pracy własnej i zespołowej
  • Nastawienie na dobrą współpracę
  • Zdolności komunikacyjne (umiejętność udzielania informacji zwrotnej i pochwały, prowadzenia spotkań)
  • Mile widziane doświadczenie w firmach o profilu produkcyjnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziana znajomość narzędzi z obszaru Lean i Jakości
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Plan emerytalny
  • Możliwości rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego