AUTOMATIKAS

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ar norėtum prisidėti prie šios vizijos?

Įmonei prasiplėtus ir įdiegus modernias gamybines linijas kviečiame prisijungti Automatiką.

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

- Gamybinių įrenginių elektrotechnikos ir automatikos priežiūros vykdymas, remontas ir montavimas;
- Operatyvi įrenginių gedimų paieška bei nustatytų problemų šalinimas;
- Elektros ir automatikos įrenginių profilaktinė priežiūra bei pasikartojančių gedimų prevencija;
- Automatikos valdiklių ir elektros variklių valdymo dažnio keitiklių patikra, keitimas, derinimas bei programavimas.

Reikalavimai

Tikimės kad Tu:

- Turi patirties dirbant Automatikos srityje;
- Turi geras žinias apie elektros ir automatikos įrenginių veikimo principus: elektrinių schemų skaitymas, PLC programos supratimas;
- Esi įgijęs patirties elektros įrenginių montavimo srityje;
- Turi gerus anglų k. įgūdžius.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Dinamišką, atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje;
- Profesines tobulėjimo galimybes, mokymus;
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
- Kelionės kompensaciją;
- Nemokamą maitinimą.

- Atlyginimas nuo 1500 EUR (neatskaičius mokesčių).

Norite pajusti visus tarptautinės kompanijos privalumus? Kviečiame drąsiai ir aktyviai kandidatuoti!