Specjalista ds. Kadr i Płac / Analityk HR

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

- kompleksową administrację personalną związaną z zatrudnianiem i zwalnianiem     pracowników,

- naliczanie wynagrodzeń oraz benefitów,

- weryfikację rejestracji czasu pracy oraz absencji,

- prowadzenie rozliczeń w zakresie składek ZUS, podatku dochodowego od  osób     fizycznych,

- prowadzenie PPE, PPK, ubezpieczeń grupowych, pakietów medycznych oraz innych   benefitów dla pracowników,

- przygotowywanie danych i informacji dla kierownictwa Spółki, audytów oraz potrzeby   kontroli,

- przygotowanie materiałów do analiz HR i budżetu kosztów personalnych,

- raportowanie wskaźników HR (KPI).

Kwalifikacje

•       Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, matematyka);

•       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);

•       Zdolność  do analitycznego myślenie;

•       Samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy;

•       Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

•       Dobra znajomość przepisów prawa pracy;

•       Pożądana znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców;

•       Dobra znajomość j. angielskiego.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

•       Umowę o pracę

•       Atrakcyjne wynagrodzenie

•       Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

•       Prywatną opiekę medyczną

•       Plan emerytalny

•       Możliwości rozwoju

•       Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego