Operator wózka widłowego

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

OSOBA ZATRUDNIONA NA DANYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA M.IN. ZA:

Obsługę wózka widłowego,

Transport materiałów na terenie magazynu i/lub placu,

Przygotowywanie i kompletację towaru według zamówień,

Dostarczanie surowca zgodnie z zapotrzebowaniem do działu produkcji,

Załadunek i rozładunek towarów,

Kontrolę jakościową i ilościową towaru.

Kwalifikacje

JEŚLI POSIADASZ...

Wykształcenie min. średnie zawodowe

Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

Minimum rok doświadczenia w kierowaniu wózkiem widłowym,

Doświadczenie w pracy przy rozładunku i załadunku ciężarówek,

Doświadczenie w kontroli stanu ilościowego przesyłek,

Umiejętność pracy pod presją czasu,

Gotowość do pracy w trybie zmianowym

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny

Dofinansowanie nauki

Zniżkę 15% na zakupy w sklepach IKEA

Płatną 30 - minutową przerwę i posiłek.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Poprzez przesłanie swojej aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez IKEA Industry Poland sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dane przetwarzane były również dla celów przyszłych rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego, zamieść w dokumentach odrębną zgodę na takie przetwarzanie.