Młodszy Specjalista ds. IT/OT

  • Pełny etat

Opis firmy

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

  1. Udział w rozwoju infrastruktury IT i OT (bieżące utrzymanie sieci i serwerów oraz zarządzanie urządzeniami peryferyjnymi: np. panele operatorskie, tablety)
  2. Zarządzanie systemami MES/MOM (systemami realizacji, monitorowania i raportowania produkcji: bieżące utrzymanie i wsparcie użytkowników
  3. Zarządzanie platformą Wonderware (bieżące utrzymanie platformy oraz wsparcie użytkowników)
  4. Nadzór nad systemem raportowania danych produkcyjnych (MS SQL, Reporting Services: zarządzane dostępami, usuwanie awarii)

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze IT w firmie produkcyjnej w tym minimum rok doświadczenia w pracy sieciami IT/OT
  • podstawowa znajomość systemów MOM/ MES/ ERP
  • podstawowe doświadczenie w administracji serwerami Windows i wiedza dotycząca Active Directory
  • znajomość podstaw protokołów OT: Modbus, Profibus, OPCUA, SIDirect
  • mile widziana certyfikacja CISCO Essentials, SQL, Wonderware System Platform
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole, budowania relacji, postawa prokliencka
  • inicjatywa i otwartość na zmiany

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze IT/OT
  • udział w projekcie wdrożenia systemu klasy ERP
  • prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny
  • dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)
  • zniżkę 15% na zakupy w sklepach IKEA
  • płatną 30 - minutową przerwę i posiłek, Imprezy pracownicze z nagrodami

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 27.10.2020 roku