Inżynier PLC (Inżynier Automatyk)

  • Pełny etat

Opis firmy

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Utrzymanie w pełnej sprawności parku maszynowego na terenie Całego zakładu w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego, w tym między innymi:

  • programowanie sterowników PLC, sieci przemysłowych oraz robotów

  • konserwacja prewencyjna, usuwanie awarii, nadzór prac elektrycznych oraz udział w procesach inwestycyjnych (rozwój parku maszynowego)

  • systematyczne przekazywanie wiedzy technicznej (prowadzenie szkoleń)

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe (automatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewne)

  • min. 3 - letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • umiejętność diagnozowania i programowania min. jednego rodzaju sterowników: Beckhoff (Twincat), Siemens S7, Schneider, Omron oraz platformy CodeSyS

  • umiejętność programowania robotów i sieci przemysłowych (mile widziane)

  • umiejętność parametryzacji napędów: Servo, falowników

  • biegłość w posługiwaniu się dokumentacją elektryczną

  • język angielski na poziomie min. B1/ preferowany poziom B2 (w tym również umiejętność czytania dokumentacji technicznej)

  • znajomości obsługi programów MS Office (w szczególności Excel) oraz systemów klasy MOM/MES (mile widziane)

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole oraz przekazywania wiedzy

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • Ciekawą, dynamiczną pracę z nowoczesnymi maszynami i technologiami

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze automatyki

  • możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach związanych z Industry 4.0

  • możliwość rozwoju pod kątem szkolenia innych (trener wewnętrzny)

  • możliwość uczestnictwa w dedykowanych szkoleniach i programach rozwojowych

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA and by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, also for the purposes of potential future recruitment processes as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA.

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 21.06.2019 roku