OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH (K/M)

  • Pełny etat

Opis firmy

Grupa IKEA Industry powstała w 1991 roku i stanowi produkcyjną część w grupie IKEA. Naszym zadaniem jest produkcja mebli z drewna lub jego komponentów. Grupa IKEA Industry zatrudnia około 20500 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych na trzech kontynentach.

Opis stanowiska

Tartak IKEA Industry Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Operator maszyn tartacznych ( k/m)

JEŚLI POSIADASZ...

  • praktyczną wiedzę w obsłudze maszyn ( mile widziane),
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej ( praca w tartaku jako dodatkowy atut),
  • umiejętność budowania relacji w zespole,
  • entuzjazm i dynamikę w działaniu,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,

JEŚLI CHCESZ…

  • nabywać nową wiedzę i umiejętności,
  • brać na siebie odpowiedzialność za zadania,
  • być częścią zespołu kierującego się kulturą i wartościami IKEA
  • korzystać z szerokiej oferty atrakcyjnych benefitów pracowniczych oferowanych przez IKEA

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • Terminowe wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

Kwalifikacje

  • Wykształcenia min. średniego, technicznego
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, podesty, piły łańcuchowo-spalinowe, SEP Gr 1 E do 1kV.

DOŁĄCZ DO NAS!

Dodatkowe informacje

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 43/43A, 37-450 Stalowa Wola w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 43/43A, 37-450 Stalowa Wola w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.