Automatyk

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy dużym zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją sosnowej płyty klejonej. Zatrudniamy ponad 800 pracowników. Należymy do grupy IKEA Industry. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Główne zadania:

·         diagnozowanie i usuwanie awarii szeroko pojętej automatyki i elektryki,

·         czytanie, analiza, tworzenie i zmiany schematów elektrycznych,

·         drobne modyfikacje programów PLC,

·         prowadzenie i wdrażanie projektów opartych o systemy HMI/SCADA,

·         zagadnienia z zakresu oszczędzania energii elektrycznej.

Kwalifikacje

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

·     wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego,

·     umiejętności programowania sterowników PLC,

·     czytania i analizowania schematów elektrycznych,

·     znajomości systemów HMI/SCADA,

·     komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

·     samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania racjonalnych decyzji w sytuacjach stresowych,

·     umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

·         Umowę o pracę na czas określony.

·         Wsparcie i możliwości rozwoju.

·         Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

·         Atrakcyjne benefity pracownicze.

·         Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez KEA Industry oddział w Resku, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na: http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14.04.2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.