Elektryk/ Automatyk

  • Pełny etat

Opis firmy

Grupa IKEA Industry powstała w 1991 roku i stanowi produkcyjną część w grupie IKEA. Naszym zadaniem jest produkcja mebli z drewna lub jego komponentów. Grupa IKEA Industry zatrudnia około 20500 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych na trzech kontynentach.

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Oferujemy stanowisko pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Opis stanowiska

Tartak IKEA Industry Poland Sp. z o.o.  w Stalowej Woli poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: ELEKTRYK/ AUTOMATYK

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych,
  • Utrzymanie w stanie sprawności układów elektrycznych i automatycznego sterowania,
  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,
  • Obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S7),
  • Współpraca z serwisami zagranicznymi,
  • Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i automatyki,
  • Definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji i napraw maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu,
  • Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, plan emerytalny, prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, dodatki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, itp.

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa),
  • Uprawnień elektrycznych SEP (Gr 1 E min do 1kV),
  • Znajomości języków programowania (Siemens - STEP7),
  • Znajomość automatyki przemysłowej oraz swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikacji ,
  • Mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD,
  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 43/43A, 37-450 Stalowa Wola w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 43/43A, 37-450 Stalowa Wola w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.