Operátor výroby nábytku - plný al. skrátený úväzok

  • Závažná Poruba, Slovensko
  • Plný úväzok

Popis spoločnosti

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Iné výhody

* zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
* perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti,
* zaujímavé a flexibilné finančné ohodnotenie,
* nadštandardné pracovné podmienky,
* rozsiahly sociálny program,
* príležitosť pre ďalší profesijný rast,
* hlavný pracovný pomer,
* pracovná zmluva na dobu neurčitú,
* zľava na nákup v Obchodnom dome IKEA
a mnoho ďalších...

Popis pracovnej ponuky

Po úvodnom oboznámení sa s podmienkami výroby a zapracovaní podieľať sa na výrobe nábytku z masívneho dreva podľa konkrétneho pracovného zaradenia na jednotlivých pracoviskách vo výrobe v rámci závodu na výrobu škárovky alebo závodu na výrobu nábytku.

Kvalifikácia

SOU/SŠ vzdelanie technického zamerania (stolár, drevár, strojár, mechanik strojov a zariadení, elektrotechnik...), prax vo výrobnom závode so zameraním na spracovanie dreva a nábytku výhodou, svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup, ochota pracovať, vzdelávať sa a sledovať technické i technologické trendy vývoja v danej oblasti zmysel pre tímovú prácu, manuálna zručnosť, možnosť pracovať v nepretržitej 2-zmennej resp. 3-zmennej prevádzke.

Dodatočné informácie

V prípade otázok na danú pozíciu nás kontaktuj na tel. číslo: +421 903 461 247.

Zásady ochrany osobných údajov