AUTOMATYK

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Orli jest jednym z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych tego typu w Europie i na świecie. Zakład obejmuje nowoczesną fabrykę ultra cienkich płyt HDF, tartak oraz zakład produkcji dodanej, w którym płyty są cięte na wymiar. Wytwarzane w zakładzie ultra cienkie płyty HDF wykorzystywane są do produkcji lekkich mebli dla IKEA.

Opis stanowiska

O ZADANIACH NA STANOWISKU AUTOMATYK:

•       utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie,

•       utrzymanie w stanie sprawności układów elektrycznych i automatycznego sterowania,

•       diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,

•       usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,

•       obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S7),

•       współpraca z serwisami zagranicznymi,

•       uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki,

•       wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i automatyki,

•       definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji oraz napraw maszyn i urządzeń,

•       rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności części,

•       raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu,

dbałość o poprawną eksploatację wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie

Kwalifikacje

O TOBIE

•       jesteś osobą sumienną, dokładną, otwartą na ludzi i mającą cierpliwość, a jednocześnie dynamiczną i przedsiębiorczą,

•       znasz język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

•       posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (kierunki automatyka, elektryka, mechanika)

•       posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze Utrzymania Ruchu

•       pracowałeś już ze sterownikami PLC.

Dodatkowe informacje

Chcemy:

•    abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
•    abyś rozwijał się razem z nami,
•    zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
•    doceniać Twoje osiągnięcia,
•    dać Ci możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.