Specjalista ds. Systemów Wizyjnych

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry Zbąszynek

W związku z rozwojem poszukuje pracowników

Opis stanowiska

  • Udział w uruchamianiu nowych systemów wizyjnych i ich integracja z liniami  produkcyjnymi
  • definiowanie wymagań i tworzenie specyfikacji dla nowych urządzeń wizyjnych  i pomiarowych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów wizyjnych
  • uruchamianie procesów inspekcyjnych i wdrażanie działań poprawiających skuteczność    inspekcji
  • rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z procesami kontroli wizyjnej  wyrobów produkowanych na liniach produkcyjnych
  • analiza błędów systemu automatycznej kontroli
  • prowadzenie szkoleń dla bezpośrednich użytkowników (operatorów) systemów wizyjnych
  • tworzenie dokumentacji wykonanych prac i instrukcji obsługi
  • kontaktowanie się  z dostawcami systemów wizyjnych
  • uczestniczenie w projektach dotyczących systemów wizyjnych

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu systemów wizyjnych
  • komunikatywność i zaangażowan

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

prywatną opiekę medyczną,

plan emerytalny,

możliwości rozwoju,

dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego.