Folyamatmérnök

Érdekel hogyan készülnek a világhírű IKEA bútorok? Szeretnéd megtapasztalni, hogy működnek a folymatok egy faipari üzemben? Tudod, hogyan kell csapatban dolgozni? Hosszútávú, biztos munkahelyet keresel ahol folyamatosan fejlődhetsz? Csatlakozz hozzánk!

·         A termelési folyamat minőségének, hatékonyságának fejlesztése, kapcsolódó projektek támogatása

·         A gyáron belüli, delegált fejlesztési projektekben való részvétel

·         A feladat listában szereplő, folyamatos fejlesztési akciók végrehajtása

·         LEAN management eszközök használata

Képzettség

  • Erős angol nyelvtudás
  • Mérnök végzettség
  • Proaktív attitűd
  • Hatékonyság és folyamatos fejlesztés iránti igényesség

Előny

·         Faipari mérnök végzettség

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

További információk

Amikre számíthatsz:

Hosszú távú munkalehetőségre, ahol nem kell aggódnod a jövőd miatt.

Határozatlan idejű munkaszerződésre piacképes fizetéssel.

Fejlődési, előrelépési lehetőségre a világ legismertebb bútorgyártójánál.

Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztásra.

Vezetődtől visszajelzésre, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még.

Odafigyelünk az egészségedre, amit gyümölcsnappal támogatunk.

Pénzjutalmat az ötleteidért, illetve év végén a hűségedért.

Adatvédelmi irányelvek