Asystent/ka ds. Zakładania Firm

  • Pełny etat

Opis firmy

Od 2008 dostarczamy aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi, wystawianie faktur, dodawanie kosztów i dokonywanie płatności. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze. Jesteśmy liderem na polskim rynku rozwiązań dla księgowości i należymy do norweskiej Grupy Visma.

Jak pracujemy?

  • Lubimy naszą pracę i zależy nam na ułatwianiu życia przedsiębiorcom.

  • Inspirujemy się nawzajem do tego, że można lepiej, a zarazem po ludzku się wspieramy.

  • W zespole stawiamy sobie wzajemnie wymagania i nie boimy się ze sobą nie zgadzać, bo to szczera dyskusja potrafi najmocniej wpłynąć na efekt końcowy.

  • Wolimy spróbować i się rozczarować niż bać się sprawdzenia pomysłu.

  • Wierzymy, że najlepsze wyniki robi się wewnętrznie, dlatego minimalizujemy liczbę podwykonawców.

  • Widzimy, że nasze działania są doceniane, przynoszą efekt i dobre rezultaty dla całej firmy.

  • Spotkania, Scrum i OKRy są dla nas, a nie odwrotnie.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • kontakt telefoniczny, mailowy z Klientem oraz umawianie spotkań online,

  • przedstawianie nowym Klientom oferty cenowej oraz zakładanie Firm przez Centrum Pomocy Przedsiębiorcom Biznes.gov.pl jak i prezentowanie programu/aplikacji inFakt,

  • dzielenie się wiedzą księgową, finansową oraz wykorzystanie w tym zakresie dostępnych w inFakcie kalkulatorów podatkowych,

  • pomoc Klientom w sprawnym przejściu przez procesy sprzedażowe,

  • bieżące raportowanie statusów sprzedaży.

Kwalifikacje

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz podstawową wiedzę w tematyce finansowej/biznesowej/księgowej i potrafisz ją wykorzystać,

  • jesteś z Krakowa lub okolic i lubisz pracować z biura,

  • z łatwością nawiązujesz relacje i z lekkością opowiadasz o złożonych zagadnieniach,

  • pracowałeś/aś na narzędziach CRM i znasz mechanizmy ich funkcjonowania w firmach,

  • jesteś zorientowany na wynik i wiesz, że to on czyni dobrego sprzedawcę,

  • jesteś graczem zespołowym i wiesz, że Twoja praca jest niezbędną częścią większej całości i składa się na wspólny sukces zespołu,

  • potrafisz sam zarządzać swoim czasem, planować działania sprzedażowe i organizować swój harmonogram pracy,

  • masz łatwość w przyswajaniu nowych informacji i dostosowywaniu się do zmieniających się warunków rynkowych.

Dodatkowe informacje

Dla Ciebie:

  • Niezbędne narzędzia m.in. MacBook Pro, iPhone.

  • Wygodne krzesło oraz regulowane elektrycznie biurko.

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie NNW dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera.

  • Karta Multisport Benefit dla Ciebie i bliskiej osoby.

  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem.

  • Klarowne rozmowy o wynikach i rozwoju.

  • Darmowe lunche w biurze.

  • Świeże owoce i dobra kawa.

  • Zadaszony parking rowerowy, szafka i prysznic.

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Treningi biegowe z profesjonalnym trenerem.

  • Elastyczny czas pracy (na plus dyspozycyjność także w godzinach popołudniowych).

  • Komfortowe, klimatyzowane biuro w Centrum Krakowa – 10 minut spacerem od Dworca Głównego PKP.