Wewnętrzny Audytor Klientów na pełnej księgowości

  • Pełny etat

Opis firmy

inFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur i dodawanie kosztów. Jest aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i jest liderem na rynku. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze.

Opis stanowiska

  • weryfikacja poprawności i terminowości księgowań Klientów posiadających spółki handlowe, usługowe i produkcyjne

  • kontrola poziomu jakości usług świadczonych przez Księgowych

  • sprawdzenie przestrzegania obowiązujących procedur przez Księgowego

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów

Kwalifikacje

  • koniecznie min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych spółek handlowych, usługowych i produkcyjnych

  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS, CIT, Ustawy o rachunkowości

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • analityczne myślenie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel)

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima oraz 360księgowość

Dodatkowe informacje

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,
  • system wdrożeniowo – szkoleniowy,
  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wysoką kulturę pracy,
  • MacBooka i dodatkowy monitor,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • dofinansowanie do karty Multisport Benefit,
  • lunche w biurze na koszt firmy,
  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • firmowa biblioteczka,
  • świeże owoce,
  • wygodne krzesło oraz regulowane elektrycznie biurko,
  • fajny zespół 🙂