People & Culture Partner

  • Pełny etat

Opis firmy

O inFakcie

Od 2008 dostarczamy aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi, wystawianie faktur, dodawanie kosztów i dokonywanie płatności. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze. Jesteśmy liderem na polskim rynku rozwiązań dla księgowości i należymy do norweskiej Grupy Visma.

Jak pracujemy?

  • Stawiamy na pracę zespołową, bo wierzymy, że siła tkwi w tym, że się uzupełniamy,
  • Słuchamy się nawzajem, bo wiemy, że dobry pomysł może przyjść od każdego,
  • Mówimy wprost, bo otwartość i zaufanie są podstawą dobrej komunikacji,
  • Lubimy wyzwania i zmiany,  bo  jesteśmy odważni i chcemy doganiać ewolującą rzeczywistość.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Definiowanie i wdrażanie strategii HR wspierającej strategię biznesową,
  • Wzmacnianie kultury organizacyjnej i wartości firmowych poprzez różne inicjatywy,
  • Wspieranie menedżerów w budowaniu zaangażowania pracowników,
  • Współpracę z menedżerami w tworzeniu efektywnych zespołów,
  • Dbanie o rozwój pracowników i kształtowanie ich ścieżek rozwoju,
  • Tworzenie i koordynowanie  przyjaznych procesów w obszarze people & culture (performance review, employee engagement, onboarding, offboarding itp.)
  • Tworzenie i wdrażanie  polityk firmowych (np. polityki wynagrodzeń)

Kwalifikacje

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

  • Masz background biznesowy, ale najbardziej cieszy Cię praca z ludźmi,
  • Masz doświadczenie we współpracy z Zarządem i zespołem menedżerskim,
  • Empatia i indywidualizacja to Twoje mocne strony,
  • Wiesz jak kierować działaniami HR, odpowiadając na potrzeby biznesu,
  • Potrafisz myśleć strategicznie
  • Sprawnie posługujesz się KPI do analizy potrzeb i kierunków rozwoju organizacji,
  • Masz doświadczenie w optymalizacji procesów,
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min.B2),
  • Jesteś z Krakowa lub okolic, lub rozważasz przeprowadzkę,
  • Rozumiesz działanie firm technologicznych więc znajdujesz wspólny język z programistami,
  • Podstawy kodeksu pracy nie są Ci obce.

Dodatkowe informacje

Dla Ciebie:

  • Praca w nowoczesnej firmie, dla której liczą się wartości,
  • Klarowne rozmowy o wynikach i rozwoju,
  • Transparentne i luźne środowisko pracy,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy lub Grupy Visma,
  • Realny wpływ na to jak działa firma,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wsparcie zespołu People & Culture z Grupy Visma oraz możliwość korzystania z mentoringu zewnętrznych coachów,
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • Karta Multisport Benefit dla Ciebie i bliskiej osoby,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Grupowe zajęcia języka angielskiego,
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Niezbędne narzędzia, m.in. MacBook , dodatkowy monitor i iphone,
  • Wygodne krzesło (może dbać o Twój kręgosłup również podczas pracy zdalnej) oraz regulowane elektrycznie biurko w biurze,
  • Zadaszony parking rowerowy, szafka i prysznic,
  • Zniżka na usługi księgowe inFakt.pl – 250 zł/mc netto,
  • Pakiet relokacyjny, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Krakowa,
  • Komfortowe, klimatyzowane biuro w Centrum Krakowa (obecne również w wersji hybrydowej) – 10 minut spacerem od Dworca Głównego PKP.