Wewnętrzny audytor (dział księgowy)

  • Pełny etat

Opis firmy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje kompetencje oraz zdobywaj nowe doświadczenia. Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 430 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja poprawności i terminowości księgowań Klientów posiadających spółki handlowe, usługowe i produkcyjne

  • kontrola poziomu jakości usług świadczonych przez Księgowych

  • sprawdzenie przestrzegania obowiązujących procedur przez Księgowego

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych spółek handlowych, usługowych i produkcyjnych,

  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS, CIT, Ustawy o rachunkowości,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • analityczne myślenie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel),

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima.

Dodatkowe informacje

To oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,

  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,

  • system wdrożeniowo – szkoleniowy,

  • wysoką kulturę pracy,

  • MacBooka i dodatkowy monitor,

  • dostęp do firmowej biblioteczki,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,

  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,

  • świeże owoce,

  • codzienne wspólne lunche w biurze, finansowane przez firmę,

  • kartę Multisport Benefit,

  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,

  • atrakcyjny system rekomendacyjny,

  • spotkania i wyjazdy integracyjnem,

  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach,

  • wygodne krzesło :)

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółek Infakt Sp. z o.o. i Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. (dalej Spółki) i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratorów. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółki. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.