Software Product Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

W inFakt od 2008 roku budujemy rozwiązania, które upraszczają księgowość. Słuchamy użytkowników, którymi są przedsiębiorcy i księgowi. Chcemy pomagać im w pracy i być coraz lepsi w zaspokajaniu ich potrzeb.

Zatrudniamy ponad 50 osób z różnymi kompetencjami. Mamy fajny zespół, otwartą i transparentną kulturę. Od niedawna jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Visma, co daje dodatkowe możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz, wykorzystasz i rozwiniesz swoje doświadczenie w pracy nad produktem, zwiększając wartość inFakt dla użytkowników. Będziesz:

  • współtworzyć wizję i cele produktu,
  • poznawać potrzeby użytkowników: przedsiębiorców i księgowych,
  • określać i priorytetyzować wyzwania do rozwiązania,
  • pracować z deweloperami we własnym, jednym z kilku małych zespołów (Scrum + OKR),
  • zbierać i analizować feedback do wdrażanych rozwiązań,
  • razem z Product Managerami i projektantami rozwijać produkt i proces pracy nad produktem

Praca u nas to:

  • Realny wpływ na ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu
  • Ciekawe wyzwania - upraszczenie skomplikowanego tematu jakim jest księgowość,
  • Rozwijana od ponad 10 lat aplikacja WWW i aplikacje mobilne,
  • Zaangażowani deweloperzy z dużą wiedzą o produkcie,
  • Praca iteracyjna - regularnie wdrażamy i poprawiamy jeśli trzeba,
  • Praca z danymi i oparte o nie decyzje.

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która ma minimum 2 lata doświadczenia w pracy nad produktem, potrafi łączyć perspektywę użytkownika z wymaganiami biznesowymi, rozumie dane i bierze je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Dodatkowe informacje

  • Dominuje praca zdalna - nasi produktowcy są z Krakowa, Warszawy i Ostrowca Świętokrzyskiego
  • Jednak regularnie spotykamy się w Krakowie - mamy komfortowe, klimatyzowane biuro 10 minut spacerem od Dworca Głównego PKP
  • Mamy budżet na Twój rozwój: chcesz iść na kurs, kupić książkę, wziąć udział w konferencji - po prostu to robimy
  • U nas nie możesz się nie rozwijać - co najmniej raz w miesiącu mamy sesje edukacyjne - czytamy / oglądamy rzeczy i o nich rozmawiamy
  • Dostęp do wiedzy, doświadczeń i kontaktów z projektantami i produktowcami z kilkunastu podobnych firm należących do grupy Visma (dlatego trzeba znać angielski)
  • Dostaniesz MacBooka, podnoszone biurko, wygodne krzesło i w razie potrzeby dodatkowy monitor
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie NNW dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera
  • Karta Multisport Benefit dla Ciebie i bliskiej osoby